WFH90L470JE
5S-WFH90L470JE
WFH90L470JE
RES CHAS MNT 470 OHM 5% 90W
| Series: | WFH |
| Resistance (Ohms): | 470 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Power (Watts): | 90W |
| Housing Type: | Flanges |
| Mounting Feature: | 2.756 L x 2.008 W (70.00mm x 51.00mm) |
| Size / Dimension: | 0.496 (12.60mm) |