WFH330L250JE
5S-WFH330L250JE
WFH330L250JE
RES CHAS MNT 250 OHM 5% 330W
| Series: | WFH |
| Resistance (Ohms): | 250 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Power (Watts): | 330W |
| Housing Type: | Flanges |
| Mounting Feature: | 11.024 L x 2.008 W (280.00mm x 51.00mm) |
| Size / Dimension: | 0.496 (12.60mm) |