WFH330L10KJ
5S-WFH330L10KJ
WFH330L10KJ
RES CHAS MNT 10K OHM 5% 330W
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | WFH |
| Resistance (Ohms): | 10k |
| Tolerance: | ??????5% |
| Power (Watts): | 330W |
| Composition: | Wirewound |
| Temperature Coefficient: | - |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 220??????C |
| Features: | - |
| Coating: | Aluminum |
| Housing Type: | Flanges |
| Mounting Feature: | 11.024 L x 2.008 W (280.00mm x 51.00mm) |
| Size / Dimension: | 0.496 (12.60mm) |