TL88K47R0
5S-TL88K47R0
TL88K47R0
RES CHAS MNT 47 OHM 10% 114W
Product Description
Packaging:Bulk
Series:TL
Resistance (Ohms):47
Tolerance:??????10%
Power (Watts):114W
Composition:Thick Film
Temperature Coefficient:??????250ppm/??????C
Operating Temperature:-40??????C ~ 125??????C
Features:-
Coating:Aluminum
Housing Type:Flanges
Mounting Feature:3.465 L x 1.012 W (88.00mm x 25.70mm)
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):Quick Connects
Lead Style:0.250 (6.35mm)