TL122K47R0
5S-TL122K47R0
TL122K47R0
RES CHAS MNT 47 OHM 10% 202W
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | TL |
| Resistance (Ohms): | 47 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Power (Watts): | 202W |
| Composition: | Thick Film |
| Temperature Coefficient: | ??????250ppm/??????C |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 125??????C |
| Features: | - |
| Coating: | Aluminum |
| Housing Type: | Flanges |
| Mounting Feature: | 4.803 L x 1.012 W (122.00mm x 25.70mm) |
| Size / Dimension: | - |
| Height - Seated (Max): | Quick Connects |
| Lead Style: | 0.250 (6.35mm) |