TJT50022RJ
5S-TJT50022RJ
TJT50022RJ
RES CHAS MNT 22 OHM 5% 500W
| Series: | TJT |
| Resistance (Ohms): | 22 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Power (Watts): | 500W |
| Composition: | Wirewound |
| Temperature Coefficient: | ??????260ppm/??????C |
| Housing Type: | Screw Holes |
| Mounting Feature: | 12.99 L x 3.15 W (330.00mm x 80.00mm) |
| Size / Dimension: | 0.394 (10.00mm) |