TJT30022RJ
5S-TJT30022RJ
TJT30022RJ
RES CHAS MNT 22 OHM 5% 300W
| Series: | TJT |
| Resistance (Ohms): | 22 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Power (Watts): | 300W |
| Composition: | Wirewound |
| Temperature Coefficient: | ??????260ppm/??????C |
| Housing Type: | Screw Holes |
| Mounting Feature: | 8.278 L x 3.150 W (210.00mm x 80.00mm) |
| Size / Dimension: | 0.394 (10.00mm) |