TJT250680RJ
5S-TJT250680RJ
TJT250680RJ
RES CHAS MNT 680 OHM 5% 250W
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | TJT |
| Resistance (Ohms): | 680 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Power (Watts): | 250W |
| Composition: | Wirewound |
| Temperature Coefficient: | ??????260ppm/??????C |
| Operating Temperature: | -25??????C ~ 250??????C |
| Features: | - |
| Coating: | Aluminum |
| Housing Type: | Screw Holes |
| Mounting Feature: | 7.087 L x 3.150 W (180.00mm x 80.00mm) |
| Size / Dimension: | 0.394 (10.00mm) |