TE200B68RJ
5S-TE200B68RJ
TE200B68RJ
RES CHAS MNT 68 OHM 5% 200W
| Resistance (Ohms): | Active |
| Tolerance: | 68 |
| Power (Watts): | ??????5% |
| Composition: | 200W |
| Temperature Coefficient: | Wirewound |
| Operating Temperature: | ??????440ppm/??????C |
| Size / Dimension: | Brackets |
| Height - Seated (Max): | 1.575 Dia x 7.677 L (40.00mm x 195.00mm) |