RER75F4991MC0230
5S-RER75F4991MC0230
RER75F4991MC0230
RES CHAS MNT 4.99K OHM 1% 30W
| Tolerance: | Active |
| Power (Watts): | 4.99k |
| Composition: | ??????1% |
| Temperature Coefficient: | 30W |
| Operating Temperature: | Wirewound |
| Features: | ??????20ppm/??????C |
| Height - Seated (Max): | Flanges |
| Lead Style: | 1.968 L x 1.140 W (49.99mm x 28.96mm) |
| Package / Case: | 0.625 (15.87mm) |