RER60FR432RC02
5S-RER60FR432RC02
RER60FR432RC02
RES CHAS MNT 0.432 OHM 1% 5W
| Tolerance: | Active |
| Power (Watts): | 0.432 |
| Composition: | ??????1% |
| Temperature Coefficient: | 5W |
| Operating Temperature: | Wirewound |
| Features: | ??????100ppm/??????C |
| Height - Seated (Max): | Flanges |
| Lead Style: | 0.600 L x 0.646 W (15.24mm x 16.41mm) |
| Package / Case: | 0.335 (8.51mm) |