RER45F23R7MC02
5S-RER45F23R7MC02
RER45F23R7MC02
RES CHAS MNT 23.7 OHM 1% 10W
| Tolerance: | Active |
| Power (Watts): | 23.7 |
| Composition: | ??????1% |
| Temperature Coefficient: | 10W |
| Operating Temperature: | Wirewound |
| Features: | ??????20ppm/??????C |
| Lead Style: | Flanges |
| Package / Case: | 0.750 L x 0.800 W (19.05mm x 20.32mm) |