PFR5K13R0E
5S-PFR5K13R0E
PFR5K13R0E
RES CHAS MNT 13 OHM 10% 750W
Product Description
Packaging:Bulk
Series:Powr-Rib?PFR
Resistance (Ohms):13
Tolerance:??????10%
Power (Watts):750W
Composition:Wirewound
Temperature Coefficient:??????500ppm/??????C