PFE5KR750E
5S-PFE5KR750E
PFE5KR750E
RES CHAS MNT 0.75 OHM 10% 1141W
Series:Powr-Rib?PFE
Resistance (Ohms):0.75
Tolerance:??????10%
Power (Watts):1141W
Composition:Wirewound
Temperature Coefficient:??????500ppm/??????C