PFE5KR180
5S-PFE5KR180
PFE5KR180
RES CHAS MNT 0.18 OHM 10% 1012W
Series:Powr-Rib?PFE
Resistance (Ohms):0.18
Tolerance:??????10%
Power (Watts):1012W
Composition:Wirewound
Temperature Coefficient:??????300ppm/??????C