PF2272-200RJ1
5S-PF2272-200RJ1
PF2272-200RJ1
RES CHAS MNT 200 OHM 5% 200W
| Series: | PF2270 |
| Resistance (Ohms): | 200 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Power (Watts): | 200W |
| Composition: | Thick Film |
| Temperature Coefficient: | ??????100ppm/??????C |
| Housing Type: | Flanges |
| Mounting Feature: | 1.496 L x 0.984 W (38.00mm x 25.00mm) |
| Size / Dimension: | 0.484 (12.30mm) |