MOX-J-021004FE
5S-MOX-J-021004FE
MOX-J-021004FE
RES CHAS MNT 1M OHM 1% 75W
Product Description
Packaging:Bulk
Series:Power-Mox
Resistance (Ohms):1M
Tolerance:??????1%
Power (Watts):75W
Composition:Thick Film
Temperature Coefficient:50ppm/??????C
Operating Temperature:-65??????C ~ 180??????C
Features:High Voltage
Coating:Ceramic
Housing Type:Brackets
Mounting Feature:0.770 Dia x 8.000 L (19.56mm x 203.20mm)