MOX-G-022504FE
5S-MOX-G-022504FE
MOX-G-022504FE
RES CHAS MNT 2.5M OHM 1% 40W
Product Description
Packaging:Bulk
Series:Power-Mox
Resistance (Ohms):2.5M
Tolerance:??????1%
Power (Watts):40W
Composition:Thick Film
Temperature Coefficient:50ppm/??????C
Operating Temperature:-65??????C ~ 180??????C
Features:High Voltage
Coating:Ceramic
Housing Type:Brackets
Mounting Feature:0.770 Dia x 4.500 L (19.56mm x 114.30mm)