HSA5R10J-ND
5S-HSA5R10J-ND
HSA5R10J-ND
TE Connectivity Passive Product
Product Description
| Packaging: | 200 |
| Series: | Tray |
| Resistance (Ohms): | CGS |
| Tolerance: | Active |
| Power (Watts): | 0.1 |
| Composition: | ??????5% |
| Temperature Coefficient: | 10W |
| Operating Temperature: | Wirewound |
| Features: | ??????50ppm/??????C |
| Coating: | -55??????C ~ 200??????C |
| Housing Type: | - |
| Mounting Feature: | Aluminum |
| Size / Dimension: | Flanges |
| Height - Seated (Max): | 0.669 L x 0.669 W (17.00mm x 17.00mm) |
| Lead Style: | 0.354 (9.00mm) |