HSA50R015J-ND
5S-HSA50R015J-ND
HSA50R015J-ND
TE Connectivity Passive Product
Product Description
| Packaging: | 200 |
| Series: | Bulk |
| Resistance (Ohms): | CGS |
| Tolerance: | Active |
| Power (Watts): | 0.015 |
| Composition: | ??????5% |
| Temperature Coefficient: | 50W |
| Operating Temperature: | Wirewound |
| Features: | ??????50ppm/??????C |
| Coating: | -55??????C ~ 200??????C |
| Housing Type: | - |
| Mounting Feature: | Aluminum |
| Size / Dimension: | Flanges |
| Height - Seated (Max): | 2.008 L x 1.181 W (51.00mm x 30.00mm) |
| Lead Style: | 0.669 (17.00mm) |