CJT20039RJJ
5S-CJT20039RJJ
CJT20039RJJ
RES CHAS MNT 39 OHM 5% 200W
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | CJT |
| Resistance (Ohms): | Active |
| Tolerance: | 39 |
| Power (Watts): | ??????5% |
| Composition: | 200W |
| Temperature Coefficient: | Wirewound |
| Operating Temperature: | ??????440ppm/??????C |
| Features: | - |
| Coating: | - |
| Housing Type: | Aluminum |
| Mounting Feature: | Flanges |
| Size / Dimension: | 6.496 L x 2.362 W (165.00mm x 60.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 1.181 (30.00mm) |