BAB326650R0KE
5S-BAB326650R0KE
BAB326650R0KE
50 OHMS 10% 1000 WATT CASE
| Series: | BA |
| Resistance (Ohms): | 50 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Power (Watts): | 1000W |
| Housing Type: | Flanges |
| Mounting Feature: | 10.472 L x 5.000 W (266.00mm x 127.00mm) |
| Size / Dimension: | 2.130 (54.10mm) |