BAB326622R0KE
5S-BAB326622R0KE
BAB326622R0KE
22 OHMS 10% 1000 WATT CASE
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | BA |
| Resistance (Ohms): | 22 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Power (Watts): | 1000W |
| Composition: | Wirewound |
| Temperature Coefficient: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Features: | - |
| Coating: | Aluminum |
| Housing Type: | Flanges |
| Mounting Feature: | 10.472 L x 5.000 W (266.00mm x 127.00mm) |
| Size / Dimension: | 2.130 (54.10mm) |