BAB232025R0KE
5S-BAB232025R0KE
BAB232025R0KE
25 OHMS 10% 700 W CASE
| Series: | BA |
| Resistance (Ohms): | 25 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Power (Watts): | 700W |
| Housing Type: | Flanges |
| Mounting Feature: | 12.598 L x 3.937 W (320.00mm x 100.00mm) |
| Size / Dimension: | 1.181 (30.00mm) |