60/115MNJ25R0DE
5S-60/115MNJ25R0DE
60/115MNJ25R0DE
RES CHAS MNT 25 OHM 5% 115W
| Series: | Metalohm |
| Resistance (Ohms): | 25 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Power (Watts): | 115W |
| Composition: | Wirewound |
| Temperature Coefficient: | ??????90ppm/??????C |
| Height - Seated (Max): | Flanges |
| Lead Style: | 5.563 L x 0.750 W (141.30mm x 19.05mm) |
| Package / Case: | 0.750 (19.05mm) |
Related special
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
- TE Connectivity AMP Connectors
- Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)