SSRK-600A10
5S-SSRK-600A10
SSRK-600A10
RELAY SSR 10A DIN-RAIL SPST-NO
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | SSRK |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Output Type: | AC |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Load Current: | 10A |
| Voltage - Input: | 90 ~ 280VAC |
| Voltage - Load: | 48 ~ 660 V |