LVD75F40H
5S-LVD75F40H
LVD75F40H
RELAY SSR LOWVOL DIS 26.6V 40A
| Output Type: | DC |
| On-State Resistance (Max): | 15 mOhm |
| Load Current: | 40A |
| Voltage - Input: | 25.6 ~ 26.6VDC |
| Voltage - Load: | 3 ~ 75 V |