LVD75E100
5S-LVD75E100
LVD75E100
RELAY SSR LOWVOL DIS 25.0V 100A
| Output Type: | DC |
| On-State Resistance (Max): | 5 mOhm |
| Load Current: | 100A |
| Voltage - Input: | 24 ~ 25VDC |
| Voltage - Load: | 3 ~ 75 V |