LVD75C80
5S-LVD75C80
LVD75C80
RELAY SSR LOWVOL DIS 12.5V 80A
| Output Type: | DC |
| On-State Resistance (Max): | 8 mOhm |
| Load Current: | 80A |
| Voltage - Input: | 12 ~ 12.5VDC |
| Voltage - Load: | 3 ~ 75 V |