LVD75C100
5S-LVD75C100
LVD75C100
RELAY SSR LOWVOL DIS 12.5V 100A
Output Type:DC
On-State Resistance (Max):5 mOhm
Load Current:100A
Voltage - Input:12 ~ 12.5VDC
Voltage - Load:3 ~ 75 V