LVD75B100
5S-LVD75B100
LVD75B100
RELAY SSR LOWVOL DIS 12.0V 100A
Output Type:DC
On-State Resistance (Max):5 mOhm
Load Current:100A
Voltage - Input:11.5 ~ 12 VDC
Voltage - Load:3 ~ 75 V