LVD75A80H
5S-LVD75A80H
LVD75A80H
RELAY SSR LOWVOL DIS 11.5V 80A
Product Description
Packaging:Bulk
Series:LVD
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:DC
On-State Resistance (Max):8 mOhm
Load Current:80A
Voltage - Input:11 ~ 11.5VDC
Voltage - Load:3 ~ 75 V