HAC24D150-10
5S-HAC24D150-10
HAC24D150-10
SOLID STATE RELAY 240 V
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | HAC |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Output Type: | AC |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Load Current: | 150A |
| Voltage - Input: | 4 ~ 32VDC |
| Voltage - Load: | 24 ~ 280 V |