H12WD48125
5S-H12WD48125
H12WD48125
RELAY SSR 125A 480VAC AC OUT PNL
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | H12WD |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Output Type: | AC |
| On-State Resistance (Max): | Zero Cross |
| Load Current: | - |
| Voltage - Input: | 125A |
| Voltage - Load: | 4 ~ 32VDC |
| Mounting Type: | 48 ~ 660 V |