G3NA-625B AC100-240
5S-G3NA-625B AC100-240
G3NA-625B AC100-240
RELAY SSR 600VAC 25A 100-240VAC
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | G3NA |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Output Type: | AC |
| On-State Resistance (Max): | Zero Cross |
| Load Current: | - |
| Voltage - Input: | 25A |
| Voltage - Load: | 100 ~ 240VAC |
| Mounting Type: | 360 ~ 660 V |