DRC3R40B400
5S-DRC3R40B400
DRC3R40B400
REV 400V 7.6A 120 VAC NO AUX
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | Solicon DRC |
| Circuit: | 3PST (3 Form A) |
| Output Type: | AC |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Load Current: | 7.6A |
| Voltage - Input: | 90 ~ 140VAC |
| Voltage - Load: | 48 ~ 415 V |