CWU48125P
5S-CWU48125P
CWU48125P
RLY SSR 125A 660VAC AC OUT PNL
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | CW48 |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Output Type: | AC |
| On-State Resistance (Max): | Zero Cross |
| Load Current: | - |
| Voltage - Input: | 125A |
| Voltage - Load: | 20 ~ 48VDC |
| Mounting Type: | 20 ~ 280VAC |
| Termination Style: | 48 ~ 660 V |