CWU48125
5S-CWU48125
CWU48125
RLY SSR 125A 660VAC AC OUT PNL
Product Description
Packaging:Bulk
Series:CW48
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:AC
On-State Resistance (Max):Zero Cross
Load Current:-
Voltage - Input:125A
Voltage - Load:20 ~ 48VDC
Mounting Type:20 ~ 280VAC
Termination Style:48 ~ 660 V