CWU24125-10
5S-CWU24125-10
CWU24125-10
RELAY SSR 280VAC 125A PANEL MNT
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | CW24 |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Output Type: | AC |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Load Current: | 125A |
| Voltage - Input: | 20 ~ 48VDC |
| Voltage - Load: | 20 ~ 280VAC |
| Mounting Type: | 24 ~ 280 V |