CWD48125-10
5S-CWD48125-10
CWD48125-10
RELAY SSR 125A 660VAC AC OUT PNL
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | CW48 |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Output Type: | AC |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Load Current: | 125A |
| Voltage - Input: | 4 ~ 32VDC |
| Voltage - Load: | 48 ~ 660 V |