CWA48125E
5S-CWA48125E
CWA48125E
RELAY SSR PANEL MOUNT
Product Description
Packaging:Bulk
Series:CW48
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:AC
On-State Resistance (Max):Zero Cross
Load Current:-
Voltage - Input:125A
Voltage - Load:18 ~ 36VAC
Mounting Type:48 ~ 660 V