C53TP50C-10
5S-C53TP50C-10
C53TP50C-10
RELAY SSR IP20 50A 3PHAS PNL MNT
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Series: | 53TP |
| Circuit: | 3PST (3 Form A) |
| Output Type: | AC |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Load Current: | 50A |
| Voltage - Input: | 180 ~ 280VAC |
| Voltage - Load: | 48 ~ 530 V |