A53TP25D-10
5S-A53TP25D-10
A53TP25D-10
RELAY SSR SCR 3PH 25A PNL MNT
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | 53TP |
| Circuit: | 3PST (3 Form A) |
| Output Type: | AC |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Load Current: | 25A |
| Voltage - Input: | 90 ~ 280VAC |
| Voltage - Load: | 48 ~ 530 V |