A24125-10
5S-A24125-10
A24125-10
RELAY SSR AC 125A 140VAC PNL MNT
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | 1-110/125A |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Output Type: | AC |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Load Current: | 125A |
| Voltage - Input: | 90 ~ 280VAC |
| Voltage - Load: | 24 ~ 280 V |