Home All Products Relays Signal Relays, Up to 2 AmpsPanasonic Electric Works ARN12A24X
ARN12A24X
5S-ARN12A24X
ARN12A24X
RELAY RF SPDT 24V
Relay Type:RF
Coil Type:Latching
Coil Current:Dual Coil
Coil Voltage:16.7mA
Contact Form:24VDC
Contact Rating (Current):SPDT (1 Form C)
Switching Voltage:-
Turn On Voltage (Max):-
Turn Off Voltage (Min):18 VDC