Home All Products Relays Signal Relays, Up to 2 AmpsPanasonic Electric Works ARN12A12Z
ARN12A12Z
5S-ARN12A12Z
ARN12A12Z
RELAY RF SPDT 12V
Relay Type:RF
Coil Type:Latching
Coil Current:Dual Coil
Coil Voltage:33.3mA
Contact Form:12VDC
Contact Rating (Current):SPDT (1 Form C)
Switching Voltage:-
Turn On Voltage (Max):-
Turn Off Voltage (Min):9 VDC