CB1AHF-D-24V
5S-CB1AHF-D-24V
CB1AHF-D-24V
CB RELAY 1 FORM A 24V
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC