CB1AHF-D-12V
5S-CB1AHF-D-12V
CB1AHF-D-12V
CB RELAY 1 FORM A 12V
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC