CB1A-T-M-24V
5S-CB1A-T-M-24V
CB1A-T-M-24V
CB RELAY HR 1 FORM A 24V
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | * |
| Relay Type: | - |
| Coil Type: | - |
| Coil Current: | - |
| Coil Voltage: | - |
| Contact Form: | - |
| Contact Rating (Current): | - |
| Switching Voltage: | - |
| Turn On Voltage (Max): | - |
| Turn Off Voltage (Min): | - |
| Operate Time: | - |
| Release Time: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | - |
| Termination Style: | - |
Related special
- CHS-01A1
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC