WJ10050-300
5S-WJ10050-300
WJ10050-300
FERRITE SHEET 100X50X0.085MM
Series:Flexible Ferrite Sheet
Shape:Sheet
Length:3.937 (100.00mm)
Width:1.969 (50.00mm)
Thickness - Overall:0.004 (0.09mm)